Cepdoktor teknik servis olarak Xiaomi cep telefonlarınızada teknik servis hizmeti veriyoruz. Bursa Nilüfer Fsm caddesindeki servisimizde Xiaomi marka akıllı telefonların her türlü arızalarını çözüyoruz. yılların deneyimi ile ve kullanmış olduğumuz son teknoloji ekipmanlar ile son yılların gözde telefon markası Xiaomi telefonlara bursa da servis hizmeti ve teknik destek sağlıyoruz. Servisimiz Xiaomi yetkili servisi olmayıp Özel servis statüsünde Xiaomi tamiri yapmaktadır. İlimizde Xiaomi yetkili servisi Genpa A.ş dir.

 

Xiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi Marka Akıllı telefonlarınızın Lcd Ekran değişimleri teknik Servisimizde son teknoloji ekipmanlar ile hızlı ve sağlıklı şekilde yapılmaktadır.Kırılmış, Çatlamış, dokunmatiği çalışmayan Xiaomi telefonlarınızın ekranını aynı gün içinde değiştiriyoruz.
Bursa Xiaomi servisi, hizmeti dahilinde Xiaomi ekran değişimi konusunda uzmanlaşmış olan Cepdoktor Xiaomi servis firmamız da tüm model Xiaomi telefonların en kaliteli ekranlarını sizin için tecrübemizle tedarik edip titizlikle değiştiriyoruz. Xiaomi ekran değişimi Bursa Cepdoktor şubemizde profesyonel ve tecrübeli Xiaomi tamir personelimiz tarafından yapılmakta olup yapmış olduğumuz tüm Xiaomi ekran değişimi işlemlerine firmamız garantisini veriyoruz. Bursa Xiaomi ekran değişimi ihtiyacınızda sizi firmamıza davet ediyoruz.

Xiaomi Batarya Değişimi

Bursa Xiaomi servis, Xiaomi batarya değişimi konusunda uzman olan Cepdoktor Xiaomi servisi firmamız tüm model Xiaomi marka telefonlarınızın bataryasını 60 dk. gibi kısa bir sürede değiştirip batarya sağlamlık testini yaptıktan sonra size teslim ediyor. Akıllı telefon Xiaomi bataryası zamanla ve bazı hatalı kullanımlarda ömrünü bitirebiliyor. Bu gibi durumlarda severek kullandığınız telefonunuz açılmaz hale gelebilir, bataryanız şişebilir veya erken bitebilir. Çoğu Xiaomi telefon modelinin bataryası içine monte olduğu için kullanıcı tarafından değiştirilemez. Bu sepeble Xiaomi tamiri konusunda uzman bir serviste değişimi gerekir.

Bursa Xiaomi batarya değişimi, ihtiyaçlarınızda firmamız olarak size en kaliteli tamir hizmeti sunucağımızın garantisini veriyoruz. Xiaomi telefonunuzun bataryasını alanında uzman ekibimizle sizi bekletmeden en kısa sürede titizlikle değiştiriyoruz. Xiaomi batarya değişimi için sizi firmamıza bekliyoruz.