Telefon tamiri hakkında merak edilenler

Cep Doktor Apple ve Android Teknik Servisi, profesyonel ekibiyle birlikte marka/model ayırt etmeksizin arızalı olan bütün cep telefonlarınızı tamir ediyor.
Bazı parçaların değişiminde belirli süreler dahilinde garanti verilmektedir. Garanti süresi ve şartları için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.
Gönderilerde lütfen aksesuar, Hafıza Kartı, Sim Kart, Kılıf vs. göndermeyin. Taşıma sırasında cihazınıza herhangi bir zarar gelmemesi için lütfen özenli bir şekilde paketleyin. Cihazın geri gönderilecek adresini, isim soyisim ve gsm numaranızı kargo içerisine not olarak ekleyiniz. Cihazınızı Ekran yada Cam değişimi işleminden sonra test edebilmemiz için üzerinde ekran kilidi olmamalıdır.
Telefonunuzun açılmaması birçok farklı arıza sebebinden olabilir. Telefonunuzu incelemeden bu farklılıkları anlayamadığımız için gerçek tamir bedeli, telefonunuz tarafımıza ulaştırılıp incelendikten sonra belirlenecektir. Bizimle iletişime geçip arızalı cep telefonunuz yada tabletiniz hakkında arıza bilgisi verip ortalama olarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.
Ödeme, tamir işlemi bitip telefon tarafınıza teslim edildiği zaman önceden belirttiğiniz şekilde ister kredi kartı ile ister nakit ile yapılır.