Samsung Ekran Değişimi,

 Kırılan veya çatlayan Samsung Telefon ekranlarınızı aynı gün tamir ediyoruz.

Çarpma, düşme veya sıvı teması gibi durumlarda arıza veren Samsung ekranı ön cam ve dokunmatik panel ile birlikte hasar görür. Buda cihazınızı kullanılamaz hale getirir. Samsung Telefon Ekran değişimi sadece ekran olarak değil, dokunmatik panel ve ekran tek parça olarak imal edilmesinden dolayı beraber değişimi yapılmak zorundadır.
Bu değişim işlemi uzman teknik servis elemanlarına bırakılmalıdır. Telefonunuzun ekranını değiştirirken istem dışı olarak daha büyük arızalara yol açabilirsiniz. Biz bu işlemi Bursa Samsung Servis olarak 30 dakikada yapıyoruz.

 

Samsung ekran değişimi ön cam ve lcd ekran ile birlikte bir bütün olarak yapılmaktadır. Değişim işleminde dikkat edilmesi gereken husus orijinal parça kullanımıdır.
Samsung Telefon tamiri sorunlarınızda Bursa Cepdoktor Samsung servisimize güvenle başvurabilirsiniz. Teknik Servisimizde bulunan konusunda uzman ekibimiz çok kısa süre içerisinde cihazınızın onarımını tamamlamaktadır.

 

 

Samsung Batarya Değişimi

Samsung telefonların en büyük sorunu belki de pil ve batarya sorunudur. Bu sorun kendini bir çok farklı şekilde gösterir: Bazen Samsung telefon aşırı ısınır. Bazen şarjı az gider. Bazen şarj olmaz. bazen şişer. Bunlar gibi birçok sorunun kaynağı bataryadır. Samsung telefon batarya değişimi konusunda Bursa Samsung Servisimizde sizlere yardımcı oluyoruz.
Samsung telefon batarya (pil) değişimi sonrasında şarj dayanıklılık süresi ilk günkü performansına geri dönmektedir. Telefonunuzun şarjı zamanla çok hızlı bir şekilde bitiyor, telefonla konuşurken birden cihaz kapanıyor, şarj yüzdesi yüksek seviyelerden düşük seviyelere iniyor ise bunun sebebi bataryada yaşanan sorunlardır.
Samsung akıllı telefon batarya değişimi alanında uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından, cihazınıza özgü üretilmiş ekipmanlar kullanılarak yapılır. Batarya değişimi yapılan teknik servis odası periyodik olarak sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiştir. Samsung batarya değişimi ihtiyacınızda sizi Bursa samsung teknik servis merkezimize bekliyoruz.

Samsung Anakart Tamiri

Samsung Galaxy cep telefonunuz ve tabletiniz kapanıp açılmıyorsa ayrıca görüntü yok ama ses geliyorsa anakartınızdan kaynaklanan bir problem olabilir. Telefonunuz, yapılacak olan arıza tespitine göre  sorunun kaynağı ortaya çıkartılacaktır.

Samsung Sıvı Teması

Samsung telefonunuz suyla temas edeceği bir yerde bulunacak olursa (lavabo, su birikintisi, çamaşır makinesi, klozet gibi) o zaman olası sıvı hasarını çözmek için vakit kaybetmemeniz gerekiyor. Samsung telefonunuzda sıvı hasarının oluşmasının birçok yolu var; suya düşebilir, üzerine su dökülebilir gibi.
Samsung telefonunuzda sıvı hasarını engelleyebilmek için olabildiğince hızlı davranmalısınız. Çünkü Samsung telefonların tamamı sıvı temasına karşı dirençli değil. IP67 sertifikalı yani suya ve su sıçramalarına karşı yüksek dirençli Samsung telefonlarda bile Apple sıvı hasarına karşı garanti vermiyor.

Sıvı teması neticesinde cihazımız arızalanarak kullanılamaz hale gelebilir. Sıvı temaslı cihazlar doğal olarak garanti dışında kalıyor. Önce acil müdahaleyi kendiniz yapıp ardından işinin ehli bir teknik servise götürmek durumundasınız. Cepdoktor Bursa Samsung tamir servisi olarak size samsung sıvı temas arızalarında Samsung telefon tamiri konusunda uzman personelimizle yardımcı oluyoruz. Sizlere samsung tamir konusunda her türlü desteği 18 yıllık tecrübemizle sunuyoruz.

Samsung Yazılım Problemleri

Samsung yazılım güncelleme ve kilitlenme sorunlarını, profesyonel bir şekilde çözüyoruz.Yazılım işlemleri, Samsung teknik servisimizdeki uzman teknisyenler tarafından yapılmaktadır.

SERVİS NOKTALARIMIZ

Osmangazi Samsung servisi

Nilüfer Samsung servisi

yıldırım Samsung servisi

mudanya Samsung servisi

kentmeydanı Samsung servisi

heykel Samsung servisi

altıparmak Samsung servisi

özlüce Samsung servisi

fsm Samsung servisi

balat Samsung servisi

Samsung servis nilüfer bursa

 

Samsung Kasa Değişimi

Samsung cep telefonu veya tabletiniz yıpranmış, ezilmiş, darbe almış ya da eğiklik varsa kasalarınız değiştirilmesi gerekir. Telefonunuz veya tabletiniz ilk günkü haline geri dönmesi sağlanmış olur.

Samsung Mikrofon/Hoparlör Tamiri

Samsung mikrofon ve hoparlör değişimlerini, profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Samsung mikrofon ve hoparlör, servimizdeki uzman teknisyenler tarafından yapılmaktadır. Samsung mikrofon ve hoparlör, tamir sonrası testler dahil, 45 dakikadır. Servisimize gelerek arızalı Samsung mikrofon ve hoparlör tamir işlemini yaptırabilirsiniz.