BİZ KİMİZ ?

Sektördeki 18 yıllık deneyimimizle Iphone başta olmak üzere Samsung , Xiomi , Huawei marka telefon kullanıcılarının sorunlarına çözümler üretiyoruz. Cepdoktor teknik servisi müşteri portföyü ile kendisini kanıtlamış Bursa’nın en büyük cep telefonu servisidir.

Profesyonel Ekip

Iphone , Samsung , Xiaomi , Huawei ve diğer telefon çeşitlerinde uzmanlış olan genç ve dinamik teknisyen personellerimizle cam değişimi , anakart arızası , batarya değişimi , ses sorunu gibi sık yaşanan problemlere müdahale etme ve çözme olanağımız profesyonel ekibimiz sayesinde hızlı ve hizmet garantili yapılabilmektedir.

Neden Cep Doktor ?

Cep telefonları teknolojinin gelişmesi ile birlikte çok daha fazla özelliklere sahip , günlük hayatımızın bir parçası olan cihazlar haline gelmiştir. Bu nedenle çok uzun süreli kullanımlarda cep telefonları çabuk yıpranmakta yada günün telaşesinde üzerine su dökülmeleri veya yere düşürme gibi aksilikler meydana gelmekte. Edindiğimiz deneyimler neticesinde müşterilerimizin yaşadığı problemler sık sık karşımıza çıkmakta. Bu nedenle cep doktor en iyi hizmet ve çözüm garantisiyle çalışmaktadır.