telefon servisi
telefon servisi bursa

Biz Kimiz ?
Biz Cepdoktor firması olarak Sektörde 18 yıllık tecrübesi olan, kalitesi ve Güvenilirliği Tüketiciler Tarafından ispatlanmış, Bursa’ nın Cep Telefonu Servis hizmeti veren öncü firmalarından biriyiz.

Neden Cepdoktor ?
İç aksamları oldukça hassas olan Cep telefonlarının, parça değişimi ve onarımı konusunda uzman olan firmamız,gerek tecrübesi gerekse kullanmış olduğumuz en son teknoloji ekipmanlar ile onarım hizmeti vermektedir.Biz Cepdoktor Firması olarak en hızlı,en iyi ,en ucuz olduğumuzu iddia etmiyoruz.Biz Tecrübeli ve Güvenilir olduğumuzu iddia ediyoruz.Biz firmamız olarak telefon satıcısı değiliz.sadece teknik servis hizmeti veriyoruz.

ve daha fazlası…
Biz firmamızda en az on yıllık deneyimi olan teknisyen çalıştırıyoruz.
Biz firmamızda telefonlarınızı düşük maliyetli vasıfsız elemanlara teslim etmiyoruz.
Biz en ucuz malzemeyi değil, en kaliteli malzemeyi siz değerli müşterilerimiz için Tecrübemizle özenle tedarik edip kullanıyoruz.

Cepdoktor Bursa servis merkezimiz, uzmanlaştığı Apple iphone, samsung, Huawei cep telefonu tamiri alanında çağdaş, dinamik, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, yenilikçi ve sürekli kendini yenileyen, Bursa nın öncü bir kuruluşudur.

Bursa Cepdoktor cep telefonu teknik servisi olarak sürekli kaliteyi geliştirme anlayışını benimser ve uygularız. Müşterilerimize en iyi özel servis ve teknik destek hizmetini sunarak müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarız.