Arkanıza yaslanın ve kahvenizi yudumlayın. Telefonunuz 30 dakika içerisinde hazır!

iPHONE EKRAN DEĞİŞİMİ

Bursa iPhone Ekran Değişimi

Bursa iPhone Teknik Servisi ve Tamiri

Cepdoktor ile iphone telefonunuzda oluşan ekran çatlaması , ekran kırılması gibi sorunlarınızı 30 dakika içerisinde çözüyoruz. Hızlı servisimiz sayesinde gün içerisinde telefonsuz kalmıyorsunuz. iPhone telefonunuzun ekranını orjinali ile yada muadili ile işinde profesyonel ekibimizle değişim sağlıyoruz.

iphone 6 ekran değişimi Bursa

iphone 7 ekran değişimi Bursa

iPhone batarya değişimi sadece 10 Dakika !

iPHONE BATARYA DEĞİŞİMİ

Bursa iPhone Batarya Değişimi

Bursa iPhone Teknik Servisi ve Tamiri

iPhone telefonunuzda batarya sorunununz mu var ? Şarzınız hemen mi bitiyor yada telefonunuz açılmıyor mu ? Cepdoktor iphone teknik servisi batarya değişimini sadece 10 dakikada yaparak telefonunuzu anında size teslim ediyor. Batarya değişimi ne kadar basit bir işlemmiş gibi güzüksede tecrübe ve yüksek dikkat gerektiren bir konudur. İşinin ehli personelimizle iphone cihazınızı hızlı ve en doğru yöntemlerle batarya değişimi sağlıyoruz.

iphone_ekran_degisimi_Bursa
iphone_ekran_degisimi_Bursa

iPhone anakart tamirinizi usta ellere bırakın!

iPHONE ANAKART TAMİRİ

Bursa iPhone Anakart Değişimi

Bursa iPhone Teknik Servisi ve Tamiri

Cepdoktor olarak iphone cihazınızın en önemli parçası olan anakartınızda oluşan tüm sorunları titizle incelyerek tamir yada değişim hizmeti sağlıyoruz. Mobil cihazların en önemli parçası olan anakart  profesyonel ve titiz ekibimizle incelenir. En iyi çözüm ve hizmeti sizlere vermek için tüm işlemleri gerçekleştiriyoruz. iPhone cihazların ses , bluetooth , wifi gibi anakarta bağlı olan sorunları garantili olarak çözüyoruz. Genellikle sıvı teması ile yanan anakartlar için tüm çözüm sürecinde cepdoktor olarak garantili birşekilde hizmet vermekteyiz.

iPhone telefonunuzun sesi az mı geliyor ? Telefonunuzu bize getirin hemen çözelim !

iPHONE SES SORUNU

Bursa iPhone Ses Sorunu Giderme

Bursa iPhone Teknik Servisi ve Tamiri

iPhone telefonların zamanla ses azalma , konuşma da sorun yaşama , karşı tarafın sesinin az gelmesi sorunları maalesefki sıklıkla yaşanmaktadır. Sizinde eğer böyle bir sorununuz varsa sakın panik yapmayın! Cepdoktor yanınızda! Hemen telefonunuzu bize getirin ve ses sorununuzu giderelim!

iphone_ekran_degisimi_Bursa