ipad-Bursa-teknik-servisi

iPad’iniz Aynı Gün İçerisinde Hazır !

iPAD EKRAN DEĞİŞİMİ

Bursa iPad Ekran Değişimi

Bursa iPad Teknik Servisi ve Tamiri

Cepdoktor ile ipadlerinizde oluşan ekran çatlaması , ekran kırılması gibi sorunlarınızı 30 dakika içerisinde çözüyoruz. Hızlı servisimiz sayesinde gün içerisinde ipadsiz kalmıyorsunuz. iPad ekranını orjinali ile yada muadili ile işinde profesyonel ekibimizle değişim sağlıyoruz.

iPad batarya değişimi için Cep Doktor’la daha önce iletişime geçtiniz mi?

iPAD BATARYA DEĞİŞİMİ

Bursa iPad Batarya Değişimi

Bursa İpad Teknik Servisi ve Tamiri

iPad  batarya sorunununz mu var ? Şarzınız hemen mi bitiyor yada iPadiniz açılmıyor mu ? Cepdoktor ipad teknik servisi batarya değişimini sadece 10 dakikada yaparak ipadinizi anında size teslim ediyor. Batarya değişimi ne kadar basit bir işlemmiş gibi güzüksede tecrübe ve yüksek dikkat gerektiren bir konudur. İşinin ehli personelimizle ipad cihazınızı hızlı ve en doğru yöntemlerle batarya değişimi sağlıyoruz.

ipad_batarya_değişimi_bursa_Servis
ipad_anakart_değişim

iPad anakart tamirinizi usta ellere bırakın!

iPad ANAKART TAMİRİ

Bursa iPad Anakart Değişimi

Bursa İpad Teknik Servisi ve Tamiri

Cepdoktor olarak ipad cihazınızın en önemli parçası olan anakartınızda oluşan tüm sorunları titizle incelyerek tamir yada değişim hizmeti sağlıyoruz. Mobil cihazların en önemli parçası olan anakart  profesyonel ve titiz ekibimiz titizlikle inceler. En iyi çözüm ve hizmeti sizlere vermek için tüm işlemleri gerçekleştiriyoruz. İpad cihazların ses , bluetooth , wifi gibi anakarta bağlı olan sorunları garantili olarak çözüyoruz. Genellikle sıvı teması ile yanan anakartlar için tüm çözüm sürecinde cepdoktor olarak garantili birşekilde hizmet vermekteyiz.

iPad’inizin sesi az mı geliyor ? iPad’inizi bize getirin hemen çözelim !

iPAD SES SORUNU

Bursa iPad Ses Sorunu Giderme

Bursa iPad Teknik Servisi ve Tamiri

iPad zamanla ses azalma , konuşma da sorun yaşama , karşı tarafın sesinin az gelmesi sorunları maalesefki sıklıkla yaşanmaktadır. Sizinde eğer böyle bir sorununuz varsa sakın panik yapmayın! Cepdoktor yanınızda! Hemen ipadinizi bize getirin ve ses sorununuzu giderelim!

ipad_Ses_sorunu_bursa_çözüm