iphone ekran

iPhone Ekran Değişimi,

  kırılan veya çatlayan ekranlarınızı aynı gün içerisinde tamir ediyoruz.

Kırılmış, çatlamış, dokunmatik basmayan İPhone akıllı telefonlarınızın lcd ekran değişimleri Cepdoktor Bursa servisimizde 60 dk. içerisinde  orjinal ekran veya isteğe göre muadil ekran kullanılarak yapılır.

Ekran Değişimi yapılmış iphone telefon gerekli sağlamlık testlerinden geçirildikten sonra firmamız garantisi ile size teslim edilir. Ekran koruyucu cam firmamızın hediyesi olarak takılır.

iPhone Batarya Değişimi

iPhone’ların en büyük sorunu belki de pil ve batarya sorunudur. Bu sorun kendini bir çok farklı şekilde gösterir: Bazen iPhone aşırı ısınır. Bazen şarjı az gider. Bazen şarj olmaz. bazen şişer. Bunlar gibi birçok sorunun kaynağı bataryadır. iPhone batarya değişimi konusunda sizlere yardımcı oluyoruz.
iPhone batarya (pil) değişimi sonrasında şarj dayanıklılık süresi ilk günkü performansına geri dönmektedir. Telefonunuzun şarjı zamanla çok hızlı bir şekilde bitiyor, telefonla konuşurken birden cihaz kapanıyor, şarj yüzdesi yüksek seviyelerden düşük seviyelere iniyor ise bunun sebebi bataryada yaşanan sorunlardır.
iPhone akıllı telefon batarya değişimi alanında uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından, cihazınıza özgü üretilmiş ekipmanlar kullanılarak yapılır. İphone Batarya değişimi yapılan teknik servis odası periyodik olarak sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiştir. İphone batarya değişimi bursa cepdoktor teknik servisimizde 15 dk. gibi kısa bir sürede orjinali ile değişimi yapılır. İphone orjinal batarya değişim ihtiyacınızda siz müşterilerimizi firmamıza bekliyoruz.

iPhone Sıvı Teması

iPhone’unuz suyla temas edeceği bir yerde bulunacak olursa (lavabo, su birikintisi, çamaşır makinesi, klozet gibi) o zaman olası sıvı hasarını çözmek için vakit kaybetmemeniz gerekiyor. iPhone’unuzda sıvı hasarının oluşmasının birçok yolu var; suya düşebilir, üzerine su dökülebilir gibi.
iPhone’da sıvı hasarını engelleyebilmek için olabildiğince hızlı davranmalısınız. Çünkü iPhone’ların tamamı sıvı temasına karşı dirençli değil. IP67 sertifikalı yani suya ve su sıçramalarına karşı yüksek dirençli iPhone’larda bile Apple sıvı hasarına karşı garanti vermiyor.

Sıvı teması neticesinde cihazımız arızalanarak kullanılamaz hale gelebilir. Sıvı temaslı İphone telefonlar doğal olarak garanti dışında kalıyor. K. Önce acil müdahaleyi kendiniz yapıp ardından işinin ehli bir teknik servise götürmek durumundasınız.

İphone sıvı teması arızalarına profesyonel iphone tamir ekibimizle çözümler üretiyoruz. Öncelikle telefonunuzun bataryasını söküp enerjisini kesiyoruz. Daha sonra tüm parçalarını solüsyonla temizleyip oksidasyonu önlüyoruz. iphone anakart ölçümü yapıp herhangi bir kısa devre oluşumu olup olmadığına bakıyoruz. iphone telefonunuzu tekrar tüm parçalarını birleştirip gerekli testleri yaptıktan sonra size teslim ediyoruz.

iPhone Home Tuşu Değişimi

iPhone buton değişimlerini, profesyonel bir şekilde yapmaktayız. iPhone ekran butonu servimizdeki uzman teknisyenler tarafından yapılmaktadır. iPhone home tuşu, tamir sonrası testler dahil, 45 dakikadır. Servisimize gelerek iPhone ana ekran düğmesi tamir işlemini yaptırabilirsiniz.

iPhone Kamera Değişimi

iPhone kamera değişimlerini, profesyonel bir şekilde yapmaktayız. iPhone kameraları, servimizdeki uzman teknisyenler tarafından yapılmaktadır. iPhone arka kamera ve ön kamera, tamir sonrası testler dahil, 45 dakikadır. Servisimize gelerek arızalı iPhone kamera tamir işlemini yaptırabilirsiniz.

iPhone Şarj Soketi Tamiri

iPhone şarj soketi değişimini, profesyonel bir şekilde yapmaktayız. iPhone şarj soketi değişimi, servimizdeki uzman teknisyenler tarafından yapılmaktadır. iPhone şarj soketi, tamir sonrası testler dahil, 45 dakikadır. Servisimize gelerek arızalı iPhone şarj soketi tamir işlemini yaptırabilirsiniz. Ayrıca iphone şarj entegresi değişimi gereken durumlarda Bursa iphone servis olarak profesyonelce iphone şarj entegresi tamiri yapıyoruz.

iPhone Mikrofon/Hoparlör Tamiri

iPhone mikrofon ve hoparlör değişimlerini, profesyonel bir şekilde yapmaktayız. iPhone mikrofon ve hoparlör, servimizdeki uzman teknisyenler tarafından yapılmaktadır. iPhone mikrofon ve hoparlör, tamir sonrası testler dahil, 45 dakikadır. Servisimize gelerek arızalı iPhone mikrofon ve hoparlör tamir işlemini yaptırabilirsiniz.